برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا :

هر خرید از فروشگاه سی و سه پل به معنای مطالعه ی کامل قوانین توسط خریدار و پذیرش آن می باشد.

کالای شامل گارانتی با کالای مشابه تعویض میگردد.


استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا(انصراف از خرید) چه شرایطی دارد؟

کلیه لوازم الکترونیکی شامل 7 روز ضمانت برگشت کالا می باشد و بقیه شامل تست فیزیکی هستند. 7 روز ضمانت بازگشت در صورتیست که به هر دلیلی مشتری از خرید خود منصرف شده باشد و بسته بندی اولیه به هیچ عنوان باز نشده باشد و بسته همانگونه که دریافت شده و در شرایط اولیه(پلمپ) خود باقی بماند و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی استدر این صورت پس از اعلام به فروشگاه و با هماهنگی قبلی، کالای خریداری شده قابل بازگشت است.
اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات سی و سه پل(از طریق: تماس - ایمیل - گزینه تماس با ما - تلگرام ) اطلاع داده شود.
اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا و یا استفاده از کالا حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. پس به هیچ عنوان بسته بندی کالا نباید باز شده باشد.

سلامت فیزیکی کالا:

عدم شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی می باشد و قبل از ارسال توسط کارشناسان فروشگاه بررسی می شود.
برخی از محصولات مانند کیف، گارد، گلس، کابل، قطعات و کلیه کالا های مصرفی و غیر الکترونیکی و نظایر آن شامل گارانتی سلامت فیزیکی می باشد.
محصولاتی که شامل گارانتی سلامت فیزیکی هستند، مهلت 7 روزه برای بازگشت کالا ندارند، اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت به فروشگاه خواهند بود.

فروشگاه در قبال اجناسی که فاقد گارانتی می باشد پس از 7روز مهلت تست هیچ تعهدی ندارد.
مهلت تست از لحظه ای که تحویل مشتری می گردد شروع می شود.

گارانتی شرکتی:

اجناسی که شامل گارانتی شرکتی می باشد از قبیل مموری و برخی از تلفن های همراه و دوربین عکاسی و برخی لوازم در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند.
اگر کالای خریداری شده ، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 12 ساعت پس از دریافت کالا ، به خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تلفن ، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

گارانتی انواع قطعات :

تمامی قطعات موبایل قابل سفارش در سایت سی و سه پل دارای مهلت تست هستند. پس از دریافت قطعه مورد نظر شما از طریق پست و یا پیک، مدت زمان تست محاسبه شده و چنانچه قطعه ای ایراد فنی داشته باشد باید حداکثر ظرف مدت 48 ساعت از طریق تلفن فروشگاه، پیام سایت و یا پشتیبانی تلگرام فروشگاه به آیدی alo33pol اطلاع داده شود. قابل ذکر است که چنانچه پس از مدت زمان ذکر شده  اطلاع رسانی انجام شود، گارانتی بازگشت وجه و یا تعویض قطعه باطل خواهد شد.
قطعاتی مانند فلت پاور، فلت هوم، بازر،فلت و برد شارژ، ماژول دوربین، فلت هندزفری، سنسور اثر انگشت و... باید بلافاصله پس از دریافت تست شده و در صورت ایراد داشتن سریعا به پشتیبانی فروشگاه اطلاع رسانی شود.
همچنین اینگونه قطعات چنانچه پس از دریافت، هولوگرام و یا مهر مربوط به گارانتی آن جدا و یا مخدوش شود، برچسب های پلمپ روی قطعه جدا شود و یا فلت دچار قطعی، آسیب دیدگی و یا پارگی شود به هیچ عنوان شامل گارانتی نخواهد شد حتی اگر اطلاع رسانی در زمان 48 ساعت مهلت تست انجام شود.
تمامی باتری های تلفن همراه دارای گارانتی 7، 10 و 30 روز مهلت تست هستند. این به این معنیست که پس از دریافت باتری توسط شما زمان مهلت تست آن آغاز شده و اگر ایرادی در آن مشاهده شد شما تا پایان مهلت تست فرصت دارید تا نتیجه را به اطلاع فروشگاه برسانید.
مدت زمان گارانتی باتری ها در صفحه خرید هر باتری قابل مشاهده است.
مخدوش شدن لیبل، مهر و یا هولوگرام باتری، آسیب دیدن و یا قطعی و پارگی فلت باتری موجب ابطال گارانتی شده و در مورد باتری معیوب هیچ ترتیب اثری داده نخواهد شد.
همچنین اگر باتری ایرادی داشته باشد، فقط یک بار شامل ضمانت تعویض شده و وجه آن بازگشت داده نمی شود.

به دلیل اینکه در برخی موارد خرابی ممکن است از دیگر قسمت های گوشی، مانند برد شارژ، آی سی شارژ و یا جریان کشی در مدار گوشی باشد و موجب باد کردن باتری شود، باد کردن باتری به هیچ عنوان شامل هیچگونه گارانتی نمی شود.


گارانتی تاچ و ال سی دی:

تاچ و ال سی دی تلفن همراه بخاطر حساسیت بالایی که دارد شامل شرایط خاص خود می باشد.این محصولات شامل 48ساعت مهلت تست می باشند.
با توجه به شرایط گارانتی ،کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع نخواهد شد و فقط در صورت خرابی با کالای سالم تعویض خواهد شد.
در صورت تغییر شکل ظاهری کالا ،مخدوش شدن هولوگرام ضمانت ،شکستگی ،پارگی یا خم شدن فلت ،برداشته شدن برچسب ال سی دی ،چسب خوردن جهت نصب و از این قبیل موارد گارانتی باطل خواهد شد.
لطفا قبل از هر گونه اقدام به مرجوع کردن کالا و استفاده از شرایط گارانتی با قسمت پشتیبانی سی و سه پل تماس حاصل فرمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توصیه میشود قبل از نصب تاچ یا ال سی دی روی گوشی ،حتما تست اولیه صورت بگیرد و پس از اطمینان از سلامت کالا اقدام به نصب و برداشتن برچسب محافظ نمایید.
همچنین بهتر است گوشی خود را برای فروشگاه ما ارسال کنید تا توسط تیم فنی فروشگاه سی و سه پل، ال سی دی خراب با سالم تعویض و تست سلامت انجام گیرد.

اگر کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

کلیه اشکال ها و یا ایرادهای فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا ، به فروشگاه سی و سه پل اطلاع داده شود.
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده ، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود ، را شامل نمی‏‏‌شود . استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی ، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیرمعمول ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
 کلیه گوشی هایی که بدون گارانتی خریداری می شوند و دارای 7 روز مهلت تست هستند، چنانچه در طول مدت تست هر گونه تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری از قبیل آپدیت، فلش، جلبریک، روت،ضربه و ... روی آن ها انجام شود، از مهلت تست خارج شده و شامل گارانتی بازگشت نمی باشند.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، محتوا، شرایط و ویژگی های درج شده در مشخصات هر کالا بر عهده تولیدکننده کالا می باشد و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال وجود یا صحت عملکرد ویژگی های اعلامی  تولیدکننده ندارد . مهلت تست کالا صرفا برای استفاده متعارف از آن می باشد و در صورت ایجاد مشکل با استفاده غیرمتعارف از قبیل تست قابلیت ضد ضربه ، ضد آب بودن یا سایر ویژگی های اعلامی از طرف تولید کننده شامل مهلت تست کالا نمی باشد ، مسئولیت ایجاد مشکلات احتمالی با خریدار بوده و پاسخگو شرکت گارانتی کننده  یا تولید کالا می باشد . همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده تولید کننده یا شرکت گارانتی کننده کالا  است

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد:

وجود مغایرت ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا ، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تلفن ، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد ، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد ، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

شرایط انصراف از خرید:

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد ، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات سی و سه پل ( از طریق: تماس - ایمیل - گزینه تماس با ما - تلگرام ) اطلاع داده شود.
اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود ، حداکثر تا 7 روز، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
در این حالت ، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش ، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد ، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد ، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا ، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.


کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
برای ارسال ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل ، ریموت ، باطری ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی ، کارت بیمه ، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم ، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
لازم به ذکر است ، هزینه‌ بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و فروشگاه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد و هزینه مجدد ارسال بر عهده فروشگاه می باشد.
همچنین برای بازگردان کالا اعم از معیوب یا اشتباه، فقط از طریق پست ارسال فرمایید.
اگر ساکن اصفهان هستید ، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا ، با فروشگاه تماس بگیرید.
بسته خود را به آدرس - استان اصفهان - شهر اصفهان - خیابان جی - فلکه خوراسگان - خیابان سلمان -  پاساژ سعدی - فروشگاه جاوید (افضلی) - کد پستی  8159713315  ارسال کنید.


پس از دریافت کالا توسط فروشگاه ، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

کارشناسان خدمات پس از فروش سی و سه پل ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد ، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان فروشگاه تایید شود ، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.
لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است . اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا ، موجودی آن به اتمام برسد ؛ فروشگاه بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر ، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر ، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر ، فروشگاه تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی ، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و سی و سه پل در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا - درج شده در فاکتور - به مشتری را می‌پذیرد.
پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری ، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش ، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش ، مشخص شود ، اگر نیاز به استرداد وجه باشد ، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
ملاک عمل و اقدام شرکت ، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش سی و سه پل است.


درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

از طریق: تماس - ایمیل - گزینه "تماس با ما" - تلگرام می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.


 همراه همیشگی شما - فروشگاه سی و سه پل

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم