نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه‌ها

آخرین خبرها

شرایط بازگرداندن کالا :

استفاده از 4 روز ضمانت بازگشت کالا چه شرایطی دارد؟

- کلیه لوازم الکترونیکی شامل 4 روز ضمانت برگشت کالا می باشد و بقیه شامل تست فیزیکی هستند.

-تعریف سلامت فیزیکی کالا : عدم شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی می باشد و قبل از ارسال توسط کارشناسان فروشگاه

 بررسی می شود.

-اگر کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

- کلیه اشکال ها و یا ایرادهای فنی باید حداکثر تا 4 روز کاری پس از دریافت کالا ، به فروشگاه سی و سه پل اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 4 روز مهلت استفاده ، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود ، را شامل نمی‏‏‌شود . استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی ، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیرمعمول ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

 - کلیه گوشی هایی که بدون گارانتی خریداری می شوند و دارای 4 روز مهلت تست هستند، چنانچه در طول مدت تست هر گونه تغییرات نرم افزاری از قبیل آپدیت، فلش، جلبریک، روت و ... روی آن ها انجام شود، از مهلت تست خارج شده و شامل گارانتی بازگشت نمی باشند.

-اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد:

- وجود مغایرت ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا ، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تلفن ، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

- اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد ، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد ، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

-اگر کالای خریداری شده ، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 6 ساعت کاری پس از دریافت کالا ، به خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تلفن ، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

-اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد ، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات سی و سه پل (شماره تلفن 35251007-031 ) اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود ، حداکثر تا 7 روز کاری ‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
- در این حالت ، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش ، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد ، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد ، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا ، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در صورت انصراف از خرید ، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

-کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش سی و سه پل جداً  خودداری کنید.

- برای ارسال ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل ، ریموت ، باطری ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی ، کارت بیمه ، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم ، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

لازم به ذکر است ، هزینه‌ بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

- اگر ساکن اصفهان هستید ، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا ، با فروشگاه تماس بگیرید.

- از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا ، خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته ، آن را ارسال کنید.

- بسته خود را به آدرس - استان اصفهان - شهر اصفهان - خیابان جی - فلکه خوراسگان - خیابان سلمان -  پاساژ سعدی - فروشگاه جاوید (افضلی) - کد پستی 8159713315 ارسال کنید.

-پس از دریافت کالا توسط فروشگاه ، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

- کارشناسان خدمات پس از فروش سی و سه پل ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد ، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان فروشگاه تایید شود ، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است . اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا ، موجودی آن به اتمام برسد ؛ فروشگاه بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر ، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر ، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر ، فروشگاه تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی ، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و سی و سه پل در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا - درج شده در فاکتور - به مشتری را می‌پذیرد.

- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری ، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش ، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

- کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات ، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌های مجاز محصولات و  کالاهای ارائه شده در سایت سه و سه پل هستند ، لذا علیرغم تصور آنکه تست کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شو د، ولی در عمل رعایت رویه‌های تست زمان‌بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد ، به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا 24 الی 48 ساعت در نظر گرفته شده است ، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده ، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.

- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش ، مشخص شود ، اگر نیاز به استرداد وجه باشد ، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- ملاک عمل و اقدام شرکت ، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش سی و سه پل است.

 

-درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

با شماره تلفن 35251007 - (031) تماس بگیرید و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما"  ارسال کنید.

خدمات گارانتی و بیمه گوشی های همراه :


به منظور رضايتمندي مشتريان عزيز،تمامي گوشي هاي موجود در اين واحد فروشگاهي به همراه گارانتي معتبر + بیمه پوشش خسارت فیزیکی عرضه         مي شود.
تمامي مشتريان مي توانند در هنگام سفارش گوشي و به صورت انتخابي از خدمات گارانتي + بيمه به مدت يک سال بهره مند شوند.
با استفاده از اين خدمات ، شما هنگام خريد گوشي مي توانيد گوشي خود را در برابر خطرات احتمالي تحت پوشش بيمه قرار دهيد.
تمامی گوشی هایی که به همراه گارانتی و بیمه خریداری می شوند تنها شامل 24 ساعت مهلت تست از جانب فروشگاه می باشد.

شرايط استفاده از گارانتي (ايرادات به وجود آمده ناشي از ساخت) :

-همراه داشتن کارتن دستگاه (حاوي برچسب گارانتي) و فاکتور خريد با تاريخ معتبر ، سريال دستگاه و مهر فروشگاه معتبر.
-مدت زمان گارانتي 12 ماه مي باشد.
-گارانتي در برابر حفظ اطلاعات ذخيره شده در دستگاه ، هيچگونه مسئوليتي ندارد.
-هزينه ارسال و دريافت دستگاه به مرکز خدمات بر عهده مشتري مي باشد.
-گارانتي شامل تعمير دستگاه و يا تعويض قطعه معيوب مي باشد.
-مواردي که شامل گارانتي نمي باشند : ايرادات نرم افزاري و لوازم جانبي (باطري ، هندزفري ، شارژر ، قلم ، قاب دستگاه ، سوکتها و کابلها و ...) ، استهلاک تدريجي محصول از قبيل سايش و رنگ رفتگي.

-موارد تحت پوشش گارانتی (ایرادات ناشی از ساخت ) بدون هزینه انجام خواهد شد.

-دستگاه خسارت دیده تا حد امکان تعمیر می شود ، در غیر اینصورت نسبت به جبران خسارت به قیمت روز قطعه آسیب دیده با کسر فرانشیز اقدام خواهد شد.


شرايط خارج شدن دستگاه از گارانتي و ابطال آن:

-تمام شدن زمان گارانتي (از زمان صدور آن )
-وجود آثار خراشيدگي ، ضربه ، سقوط ، تماس يا نفوذ مايعات و مواد شيميايي ، آتش يا حرارت ، نوسانات ولتاژ برق ، حوادث طبيعي ، ضايعه فيزيکي و سوختگي قابل مشاهده در دستگاه.
-دستگاه تعميري و يا قطعه دستکاري و يا باز شده توسط مراکز و يا اشخاص ديگر و غير مجاز.
-عدم ثبت گارانتي دستگاه از طريق پيامک (طبق دستور العمل روي ليبل).
-کليه ايرادات و تغييرات نرم افزاري (روت ، آنلاک ، جلبریک ، تغيير رام رسمي و ...).
-هر گونه تغيير يا دستکاري و يا ناخوانا بودن ليبل گارانتي ، پلمپ و يا پاک شدن و مخدوش بودن شماره سريال دستگاه.
-هر گونه خرابي در اثر استفاده نادرست از دستگاه و يا در اثر استفاده از باطري و لوازم جانبي تأييد نشده و غير اصلي.
-خرابي ناشي از نصب هر گونه نرم افزار و برنامه که مورد تأييد نباشد.


پوشش های بیمه ای عبارتند از :

- ضربه و شکست فیزیکی
- القاء الکتریکی و نوسانات ولتاژ برق
- آتش سوزی و انفجار
- سوختگی ، نیم سوز شدن ، دودزدگی و خسارات ناشی از استفاده دخانیات
- هر نوع آبدیدگی و رسوب زدگی ناشی از آب

نکات استفاده از خدمات بیمه و گارانتی :
- فرانشيز کلي تعمير و يا جبران خسارت بيمه 25% هزينه کل قطعه خسارت ديده است ، به عبارتی 75% هزینه کل تعمیر و یا جبران خسارت توسط شرکت دیجیتالز پرداخت می گردد.
- کلیه خدمات کالاهایی که با گارانتی و بیمه خریداری میشوند بر عهده شرکت گارانتی کننده و بیمه می باشد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
-تعداد محدودی پیکسل در LCD/LED قطعات و دستگاهها همیشه خاموش یا همیشه روشن یا روشن به صورت ناقص در صفحه نمایشگر ، به عنوان (نقص مجاز تولید) تلقی شده و خرابی مشمول خدمات محسوب نمی شود. استاندارد بین المللی 13406-2 خرابی کمتر از 3 پیکسل را نقص مجاز تولید می داند. در این موارد گارانتی و خدمات تابع شرایط و ضوابط سازندگان اصلی میباشد.
- با توجه به پوشش ها و موارد فوق ، بیمه  ارائه شده می تواند مکمل گارانتی دستگاه شما بوده و به عبارتی دستگاه شما گارانتی و بیمه می شود و از پوشش کامل خدماتی برخوردار خواهد بود.

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

                                                            همراه همیشگی شما - فروشگاه سی و سه پل