مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
جستجوی پیشرفته

انتخاب برند گوشی

صرف نظر کردن از این مرحله

انتخاب مدل گوشی

روش پردازش و ارسال کالا

با تشکر از حسن انتخاب شما همراهان گرامی؛ نحوه پردازش و ارسال سفارش ها به شرح زیر خواهد بود:

سفارش های ثبت شده بسته به زمان سفارش، موجودی دفتر و موجودی انبار بین 2 ساعت تا 2 روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال می شوند.
هزینه ارسال توسط سایت محاسبه و هنگام ثبت سفارش از شما دریافت می شود. این هزینه شامل کارتن، ضربه گیر، پلاستیک حباب دار، پیک و ارسال می شود.
مبلغ ارسال توسط پست پیشتاز 27000 تومان و توسط تیپاکس 43500 تومان است.
در صورتی که تعداد 4 قلم کالا به ارزش مجموع بیشتر از 500000 تومان در سبد خرید خود داشته باشید، هزینه ارسال سفارش شما رایگان می شود و ارسال آن توسط پست خواهد بود.
ارسال سفارش ها به انتخاب شما از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس انجام می شود.
پس از تحویل مرسوله به پست یا تیپاکس، بسته بین 2 تا 4 روز تحویل مشتری می گردد. همچنین ممکن است بنا به شرایطی بسته ها دیرتر از موعد مقرر تحویل شود که مسئولیت آن با شرکت حمل و نقل خواهد بود.
اگر روش ارسال را پست انتخاب کرده باشید، پس از تحول بسته به پست، پیامک حاوی کد رهگیری و لینک سایت اداره پست، تا 24 ساعت پس از تحویل بسته از سرشماره فروشگاه جهت پیگیری سفارش برای شما پیامک می شود.
در صورتی که تیپاکس را انتخاب کرده باشید، پس از تحویل بسته به تیپاکس، پیامک حاوی کد رهگیری از سرشماره تیپاکس برای شما پیامک می شود.
با توجه به توضیحات بالا، برای دریافت کد رهگیری هیچ نیازی به تماس با فروشگاه نیست، پس از ثبت سفارش کافیست منتظر دریافت پیامک کد رهگیری باشید.
به دلیل اینکه تمامی کالاها قبل از ارسال و بسته بندی، توسط تیم بسته بندی از نظر فیزیکی بررسی می شوند، در صورتی که کالای شما هنگام دریافت آسیب فیزیکی یا شکستگی داشته باشد، فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال آن نداشته و مسئولیت آن با شرکت حمل و نقل و پیگیری آن با مشتری خواهد بود.

فهرست

پیگیری سفارش

حساب کاربری

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم