ویدئو: بررسی، مقایسه و عملکرد هوآوی پی 30 پرو و سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس

ویدئو: بررسی، مقایسه و عملکرد هوآوی پی 30 پرو و سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس

گلکسی اس 10 پلاس فبلت پرچمدار 6.4 اینچی سال 2019 سامسونگ است و البته این مدل و نسخه معمولی گلکسی اس 10 همچنین گران قیمت‌ترین مدل در این خانواده خواهند بود اما همچنان از پیشرفته‌ترین و سطح بالاترین تکنولوژی‌های روز هم بهره می‌برند.
از طرفی در رویدادی ویژه در فرانسه پس از انتشار شایعات بسیار زیاد در رابطه با گوشی هوشمند هوآوی پی 30 پرو، این گوشی به واقعیت پیوست و به نظر می رسد شرکت هوآوی تمام عزم خود را جزم کرده تا با کنار زدن سامسونگ به جایگاه بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند دست پیدا کند.
در واقع در دورانی که همه موبایل ها کم و بیش شبیه یکدیگر هستند، متمایز بودن کار سختی است اما هوآوی نشان داد که از تولید پرچمداری با قابلیت‌ های جاه‌طلبانه هیچ ترسی ندارد و این شرکت در آخرین پرچمدار خود ویژگی‌هایی قرار داده که در کمتر محصولی مشاهده می‌شود؛ به بیان ساده تر طراحان هوآوی با رونمایی از هوآوی پی 30 پرو ثابت کرده است که مفهومی با مضمون “گل سر سبد” در دنیای دیجیتال هم مصداق دارد.
در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت ویدئویی به شما نشان دهیم که کدامیک از این دو پرچمدار برنده میدان این رقابت سخت و نفس گیر خواهد شد:


                                   

                                      
نوشته شده در 1398-10-16 0 56

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

اخرین بازدید شده

محصولی وجود ندارد

منو